Наша адреса
Волинська область, м. Луцьк
проспект Волі, 12
Email: nestors.store@gmail.com
Контактні телефони
Vodafone: +38 050 967 0955
Kyivstar: +38 096 123 9009
Графік роботи магазину
Пн.-Пт.: 10:00 - 19:00
Сб.: Вихідний
Нд.: 10:00 - 17:00

MacBookAir або MacBookPro: який ноутбук вибрати?

МАГАЗИН НОУТБУКІВ NESTORS МАГАЗИН НОУТБУКІВ «NESTORS» – МАГАЗИН НОУТБУКІВ –

Сьогодні асортимент Apple включає легкі і компактні ноутбуки MacBookAir і MacBookPro. Зазвичай важко щось обрати одне, серед широкого асортименту ноутбуків, по співвідношенню ціна-якість. Якщо ти в пошуках ідеального “яблучного” комп’ютера, то магазин “Nestors” допоможе вам підібрати найкращий ноутбук для різних типів задач.

Екран

MacBookAir – виключно 13.3 дюймів, роздільну здатність 1440 на 900 точок, співвідношення 16:10 і 128 ppi. Картинка на екрані гідної якості, поблизу можна розглянути мінімальну зернистість, але в повсякденному використанні це аж ніяк не помітно.

MacBookPro – 13.3 і 15.4 ” з аналогічним співвідношенням 16:10. Розширення меншого екрану складає 2560 на 1600, а більшого – 2880 на 1800 пікселів. Щільність точок – 227 і 220 ppi. Дисплеї Retina мають дуже насичену кольоровість і відтворюють неймовірно реалістичну картинку. Якщо вибирати екран Proверсії, то якістю картинки ви точно будете задоволені.

Якщо ти плануєш працювати з графікою і тобі важлива точність передачі кольору, вибирай один з MacBookPro. Варіант Air – машина для рядового юзінгу.

Продуктивність MacBook

Чим краще апаратне забезпечення, тим більше MacBook реалізує завдань на високій швидкості. В цьому плані MacBookAir вважається слабким. Ноутбуки лінійки працюють на процесорі IntelCore i5 з тактовою частотою 1,8GHz. Завдяки технології TurboBoost процесор може розігнатися до 2,9GHz. Якщо вам потрібно переглянути фільм чи працювати з документами та полистати новини, то MacBookAirідеальнопідійде для  такого типу роботи.

Більша різноманітність у MacBookPro. Конфігурація 13 ” працює на процесорі IntelCore i5 (2,7GHzі 2,8GHz). 15-дюймовий MacBook Про працює на IntelCore i7 (3,1GHz і 2,8GHz).Proверсія – це машина для більш складної роботи, якщо ви дизайнер, програміст чи просто людина котрій важлива висока продуктивність, тоді MacBookProсаме для вас.

Для тих, хто шукає портативний ноутбук з гідною продуктивністю, варто купити MacBookAir. MacBookPro – в розпорядження всім, кому актуальна висока потужність системи.

Що потрібно знати про ремонт Apple Mac.

Які види ремонту AppleMac існують?

Незалежно від моделі ноутбука, існують два основних методу усунення несправності:

Заміна комплектуючої в зборі;

Компонентний ремонт, відновлення.

Чим відрізняються ці два поняття? У першому випадку мається на увазі, що пошкоджену запчастина змінюють повністю. Це може бути як нова деталь, так і знята з донорського пристрою. Цей спосіб кращий, якщо ушкодження мають великий характер (ремонт не виправданий), або ж якщо необхідно замінити цілий модуль. Наприклад, замість однієї клавіатури, змінюється весь топкейс: верхня кришка і клавіатура. Теж саме стосується дисплея нових MacBook, вони не підлягають ремонту, а тільки замінюються повністю.

У другому випадку, якщо вийшов з ладу тільки один або кілька компонентів на материнській платі – їх можна відновити. Наприклад, популярна послуга заміни відеокартиMacBook, iMac замість повної заміни материнської плати. Відновлення електропровідних доріжок, контактів після короткого замикання, попадання рідини. Теж саме можна сказати про порти ноутбука, які змінюються окремо, і багато чого іншого. Метод виправданий, якщо пошкодження не носять критичного характеру, а в сервісі є потрібні елементи для заміни.

Куди ж звернутись за покупкою та ремонтом Apple Macу Луцьку.

 Відповідь на це питання досить просте, магазин “Nestors” по Проспекту Волі 12, допоможе вам не тільки підібрати хороший ноутбук но і зробить якісний ремонт вашої техніки різної тяжкості, за короткий термін часу. Якщо саме ви шукаєте хороший ноутбук по хорошій ціні, тоді вам саме до нас.

Author avatar
Ноут Експерт
https://nestors.com.ua
Наш магазин почав свою роботу ще у 2010 році, за роки досвіду ми знаємо потреби своїх клієнтів і пропонуємо справді якісну техніку, за доступною ціною. Ми продаємо ноутбуки без «підводних камнів» і можемо запропонувати додаткову гарантію від магазину.
×
Виникли питання?
Отримайте пораду спеціаліста!
Консультація

    Для отримання консультації введіть свій номер телефону і наш менеджер Вам відразу зателефонує!