Наша адреса
Волинська область, м. Луцьк
проспект Волі, 12
Email: nestors.store@gmail.com
Контактні телефони
Vodafone: +38 050 967 0955
Kyivstar: +38 096 123 9009
Графік роботи магазину
Пн.-Пт.: 10:00 - 19:00
Сб.: Вихідний
Нд.: 10:00 - 17:00

NESTOR’S TRADE-IN – заміни старе новим!

МАГАЗИН НОУТБУКІВ NESTORS МАГАЗИН НОУТБУКІВ «NESTORS» – МАГАЗИН НОУТБУКІВ –

Якщо Вам набрид Ваш старий MacBook від Apple, а хочеться мати щось свіженьке або новеньке, поспішіть в наш магазин і ми обов’язково Вам допоможемо. Адже у нашому магазині діє послуга «Nestor’s trade-in – заміни старе новим».

Як працює обмін вживаної техніки?

Як ви вже розумієте, ніколи не потрібно викидати свій старий гаджет, якщо його можна вигідно продати або обміняти на більш сучасну модель завдяки сервісу Nestor’s trade-in. А працює це так. Ви приносите пристрій в наш сервісний центр, де спеціалісти проводять його безкоштовну оцінку.

Після оцінки й запропонованої ціни Ви можете на вибір:

– вигідно та швидко продати нам свій гаджет;

– обміняти його на новішу модель чи інший пристрій із Вашою доплатою;

– використати гроші на перший внесок, купуючи новішу модель MacBook в кредит.

В результаті Ви отримуєте надійну й перевірену техніку, привезену з Європи чи США за привабливою ціною, а також гарантійне сервісне обслуговування, а магазин Nestor’s – ще одного задоволеного клієнта.

Про що потрібно потурбуватись заздалегідь перед обміном

Магазин Nestor’s працює виключно в правовому полі, цінує свій імідж та репутацію своїх клієнтів. Тому приносити товари на обмін потрібно за наявності на них документів. При собі необхідно також мати документи, які посвідчують особу: паспорт, ІD-картку, тимчасове посвідчення, водійське посвідчення (в паперовому або в електронному вигляді). 

Які гаджети можна обміняти?

Для обміну в нашому магазині підходять MacBook від Apple (за домовленістю – ноутбуки провідних світових фірм (можна вказати марки).

Що впливає на ціну принесеної техніки?

При оцінці гаджету наші майстри звертають увагу на модель, зовнішній вигляд та технічний стан приладу. Підвищує цінність товару наявність повної комплектації та коробки.

Скільки часу триває оцінка в магазині?

Якщо Ваш пристрій вмикається і працює належним чином, то його діагностика займає лічені хвилини. В іншому випадку – знадобиться більше часу, аби наші фахівці могли встановити його працездатність та відповідну ринкову ціну.  

Яку кількість пристроїв можна здати?

Ми можемо прийняти необмежену кількість Ваших пристроїв. До того ж, чим більша їхня кількість, а відповідно і сумарна ціна, тим менше Вам доведеться доплатити за вибраний товар.

Яким чином можна сплатити решту суми?

Необхідну суму можна внести карткою або сплатити готівкою.

Чи потрібно платити за оцінку товару?

Оцінка проводиться безплатно за умови, що клієнт продасть свій пристрій магазину або обміняє його на іншу модель. Не потрібно платити також в тому разі, якщо пристрій немає ніякої цінності і не підлягає обміну. Коли ж пристрій в задовільному стані, а клієнт відмовляється від будь-якої угоди, то оцінку потрібно оплатити за визначеним тарифом.  

Тож чому потрібно обирати саме trade-in?

У кожного з нас вдома є певні пристрої, які або морально застарілі, або вийшли з ладу. Вони місяцями, а в декого і роками, пиляться та перекладаються з місця на місце. В то й же час ми купуємо нові пристрої за повну ціну. А сьогодні завдяки trade-in можна обміняти непотрібний Вам гаджети на більш новий з доплатою. В той же час Ваш старий пристрій після профілактики та ремонту зможе ще комусь послужити. 

 Важлива перевага послуги ще й полягає у тому, що вона безпечна і прозора, оскільки відбувається на Ваших очах. А от для того, щоб продати пристрій самому через різні онлайн платформи, потрібно багато часу та зусиль. Та й не факт, що Ви не зможете стати обдуреним недобросовісним покупцем, яких нині чимало.  

Обміняти Макбук у Nestor’s trade-in – найкращий варіант у Луцьку

Наш магазин спеціалізується саме на MacBook, а технічні фахівці знають про ці пристрої буквально все.

Якщо у Вас все ще залишилися питання як правильно і безпечно обміняти Ваш старий пристрій на новіший, обов’язково зателефонуйте. Наші спеціалісти нададуть чіткі відповіді на всі Ваші запитання. Для нас важливо, щоб кожен наш клієнт був задоволений!

Author avatar
Ноут Експерт
https://nestors.com.ua
Наш магазин почав свою роботу ще у 2010 році, за роки досвіду ми знаємо потреби своїх клієнтів і пропонуємо справді якісну техніку, за доступною ціною. Ми продаємо ноутбуки без «підводних камнів» і можемо запропонувати додаткову гарантію від магазину.
×
Виникли питання?
Отримайте пораду спеціаліста!
Консультація

    Для отримання консультації введіть свій номер телефону і наш менеджер Вам відразу зателефонує!