Наша адреса
Волинська область, м. Луцьк
проспект Волі, 12
Email: nestors.store@gmail.com
Контактні телефони
Vodafone: +38 050 967 0955
Kyivstar: +38 096 123 9009
Графік роботи магазину
Пн.-Пт.: 10:00 - 19:00
Сб.: Вихідний
Нд.: 10:00 - 17:00

Чистка Вашого MacBook – справа наших вправних рук

МАГАЗИН НОУТБУКІВ NESTORS МАГАЗИН НОУТБУКІВ «NESTORS» – МАГАЗИН НОУТБУКІВ –

Внутрішня чистота техніки не менш важлива за зовнішню, адже це сприяє як кращій працездатності, так і продовженню служби девайса. Тому у нашому сервісному центрі пропонуємо якісно очистити Ваш Mac від пилу та рідини.

Пил супроводжує нас всюди, так само страждають від них ноутбуки та комп’ютерна техніка з примусовим повітряним охолодженням. Коли на радіаторі збирається достатня кількість пилу, він не справляється зі своїм завданням. Це призводить до того, що чіпи нагріваються до 80-90 °С, а термопаста втрачає властивості теплопровідності. Потім всі внутрішні органи вашого Макбука, а це відеокарта, процесор, чіпсет, мости перегріваються, вентилятор посилює оберти й починає гудіти. Через недостатнє охолодження, згорають чіпи. І всьому цьому причина – звичайний пил. Тому чистку від пилу потрібно проводити щороку – збережете і нерви, бо не гальмуватимуть Ваші програми та улюблені ігри, й гроші на ремонт. Окрім цього Ваш улюблений Макбук може просто сам по собі вимикатися чи перезавантажуватися. А це, особливо коли Ви зайняті чимось серйозним, неприйнятно. Але таким чином пристрій сам бореться з перегрівом.

Якщо Ви не втрутитеся у цей процес вчасно і не доставите Ваш MacBook у наш сервісний центр з ладу можуть вийти як відеокарта з процесором, так й інші деталі, що не можуть постійно працювати при надвисоких температурах.

Для того, щоб не забувати, коли потрібно чистити MacBook від пилу, можна встановити спеціальні програми.

Як дізнатися, що час чистки прийшов?

Для цього не потрібно закінчувати університетів, але все ж таки уважним бути потрібно. Тож чистка Вашому Макбуку потрібна, якщо:

 • спостерігається невластиве нагрівання корпусу девайса;
 • часте включення або постійна робота вентиляторів;
 • зависання програм;
 • неочікуване вимкнення та повторне ввімкнення після охолодження MacBook
 • підвищений рівень шуму, наявність сторонніх звуків.

При будь-якому з цим симптомів, Ваш ноутбук потребуватиме втручання майстра. Тому не зволікайте і звертайтеся у сервісний центр, адже «Чистка Вашого MacBook – справа наших вправних рук!»

Особливості системи охолодження Макбука

Отвір для холодного повітря в Mac розташований під кришкою екрану. В різних моделях встановлюються інші теплообмінники. В основному, в MacBook Pro 13 та MacBook Air (11, 12, 13) вставлений односекційний з одним кулером, який відводить тепло і від процесора, і від вбудованої відеокарти. У MacBook Pro 15, 17 – вже двосекційна з двома кулерами через більшу потужність процесорів та відеокарти.

Термопаста: очищення та заміна

Самостійно робити це не рекомендується! Не маючи практичного досвіду, та інструментів, можете пошкодити деталі на материнській платі. І тоді вже доведеться платити не за звичайне чищення, яке не таке вартісне, а вже за дорогий ремонт.

Для чого потрібна термопаста? Запитаєте Ви. Говорячи простою мовою, – це речовина, яка наноситься на процесор, відеокарту, чіпсет, мости,аби їхнє теплокраще відводилося радіатору, а охолоджений радіатор, краще виконував свою роботу та зменшував температуру Макбука.

Саме близько за рік часу вона втрачає свої властивості і потрібно її замінювати. У нашому сервісному центрі спеціалісти замінять термопасту за 30 хвилин.

Коли і для чого чистити клавіатуру MacBook

Найперше, чистити клавіатуру потрібно тоді, якщо Ви пролили на неї якусь рідину. Це потрібно зробити, аби в найближчому часі не звертатися по дорожчий ремонт.  До того ж періодично варто робити профілактичне чищення клавіатури, аби через пил і бруд клавіші не залипали чи, взагалі, не перестати нажиматися. Така процедура також не займе багато часу для наших спеціалістів.

На що дивляться наші майстри

Процедура чистки Макбука передбачає:

 • видалення усіх забруднень та запилених деталей– плат, вентилятора, радіатора;
 • заміна термопасти;
 • обробка поверхні вентиляторів від накопиченого пилу;
 • діагностика щодо можливих неполадок.

Чому необхідно звертатися саме в Nestor’s?

Головна перевага нашого центру – досвідчені спеціалісти, які знають про Макбуки практично все. При цьому ціни на наші послуги Вас приємно здивують. До того ж ви зможете отримати безоплатну діагностикуВашого Макбука на предмет виявлення несправності, та, в разі потреби, невідкладний ремонт. На чищеннянадається гарантія до 6 місяців.

Сьогодні важливо звертатися за допомогою виключно до перевірених сервісних центрів. Адже не секрет, що нині досить велика кількість різноманітних майстерень, що пропонують свої послуги. Але не всюди працюють прозоро і безпечно. А низька ціна – неозначатиме якісного обслуговування.

Тож раді будемо бачити Вас і Ваш MacBook саме у Nestor’s!

Author avatar
Ноут Експерт
https://nestors.com.ua
Наш магазин почав свою роботу ще у 2010 році, за роки досвіду ми знаємо потреби своїх клієнтів і пропонуємо справді якісну техніку, за доступною ціною. Ми продаємо ноутбуки без «підводних камнів» і можемо запропонувати додаткову гарантію від магазину.
×
Виникли питання?
Отримайте пораду спеціаліста!
Консультація

  Для отримання консультації введіть свій номер телефону і наш менеджер Вам відразу зателефонує!