Наша адреса
Волинська область, м. Луцьк
проспект Волі, 12
Email: nestors.store@gmail.com
Контактні телефони
Vodafone: +38 050 967 0955
Kyivstar: +38 096 123 9009
Графік роботи магазину
Пн.-Пт.: 10:00 - 19:00
Сб.: Вихідний
Нд.: 10:00 - 17:00

Заміна комплектуючих елементів Macbook Nestors

МАГАЗИН НОУТБУКІВ NESTORS МАГАЗИН НОУТБУКІВ «NESTORS» – МАГАЗИН НОУТБУКІВ –

Техніка від Apple, зокрема Макбуки, вражають продуктивністю, зручністю, легкістю, простим і водночас ефектним дизайном. Але (чомусь завжди є це але), навіть ці високотехнологічні плоди нашої цивілізації виходять з ладу. Проте і це не біда, оскільки практично всі складові Макбука підлягають заміні.

Усунути всі несправності Вашого пристрою Ви можете в сервісному центрі Nestor’s, який знаходиться в Луцьку. Наші майстри виконають усі відповідні роботи на найвищому рівні в короткі терміни і Ви зможете повноцінно працювати та насолоджуватись усіма перевагами техніки Apple.

Дратує повільність у роботі Macbook?

Якщо так, то настала пора  модернізувати Ваш пристрій, а говорячи простими словами, – змінити морально застарілі комплектуючі та деталі на новіші й потужніші. Зокрема, можна збільшити об’єм оперативної пам’яті ноутбука. Заміна HDD (жорсткого диска) на накопичувач SSD збільшить швидкість завантаження об’ємних програм і швидкість взаємодії як мінімум на третину. Можливо одночасно із жорстким диском (HDD) використовувати SSD, використовуючи Optibay– пристрій, що встановлюється на місце CD-приводу і т. д.

Заміна екрану MacBook

Незважаючи на хорошу зносостійкість девайсів від Apple в окремих випадках все ж можливо пошкодити Ваш Макбук, наприклад випадково впустити з рук, сісти на нього і тому подібне, тим самим пошкодити  кран (матрицю). В такому випадку доведеться замінити екран пристрою. І така робота потребує професійних дій. Потрібно нагріти пристрій до необхідної температури, аби відклеїти скло. Необережні дії при цій операції можуть спровокувати інші пошкодження. Тому краще віддати перевагу ремонту майстрам.

Коли ще варто замінити матрицю на Macbook:

 • при  тріщинах на екрані;
 • коли на екрані з’явились смуги та плями темних кольорів або биті пікселі;
 • якщо зображення екрану чорного або синього кольору.

Заміна клавіатури

Надійна і якісна клавіатура MacBook теж з часом може вийти з ладу. Найчастіше причиною поломок стає залиття її рідиною, яка, потрапляючи на контактні доріжки клавіатури, замикає їх.Вихід зі строю бодай однієї доріжки призводить до того, що потрібно замінити всю клавіатуру.

Щоправда, бувають випадки, коли приміром пролитий солодкий чай призводить до залипання клавіш, але не псує доріжки. В такому разі  Макбук може «відбутися» чисткою клавіатури від рідини, але також у сервісному центрі.

Коли ремонтувати клавіатуру вMacbook?

Кілька прикладів, коли точно доведеться замінювати клавіатуру:

 • на клавіатурі наявні механічні пошкодження;
 • клавіші взагалі не відкликаються на натискання;
 • нажимаємо одні клавіші, а спрацьовують інші знаки чи символи.

Складний процес заміни клавіатури

Без спеціальних інструментів і обладнання, а головне без знання справи, звичайний користувач Макбука навряд чи зможе провести подібну процедуру, тому варто відмовитися від цієї ідеї та звернутися в сервісний центр Nestor’s.

Заміна динаміків на MacBook

Дратує, коли замість хорошого та якісного звучання, яким Макбуки Apple завдячують унікальним характеристикам та інноваціям, в динаміках з’являється хрип та спотворення звуків. Таке може спричинити, наприклад механічне пошкодження, або та ж пролита рідина чи перепад напруги. І від цього не застрахований ніхто. Але сьогодні і це не біда й відновити якісне звучання Ваших улюблених треків зовсім не важко, якщо це робить професіонал. А от самому не варто спробувати щось полагодити, аби не зробити ще гірше та не зачепити інших деталей та компонентів.

Заміна вентилятора

Вентилятори, або їх ще називають кулери, повинні охолоджувати деталі, які бояться перегріву, зокрема не дають нагріватися процесору. Тому зламаний вентилятор невдовзі призведе до виходу з ладу усього Макбука. Потрібна заміна вентилятора, а іноді з охолоджувальною пластиною. Зазвичай кулер (вентилятор) стає несправним через те, що його просто періодично не чистили. Власникам Макбуків, які мають домашніх улюбленців, потрібно частіше робити чистку кулерів, оскільки вони разом із повітря пропускають через себе і шерсть.

Не потрібно самому замінювати вентилятори, адже вони бувають різняться в залежності від моделей Макбуків. Цю роботу охоче зроблять майстри сервісного центру.

Слабка батарея зіпсує найкращий Макбук

Непрацюючий акумулятор позбавляє будь-який ноутбук головної переваги – мобільності. Якщо Ваш Макбук легкий і компактний, але з непрацюючою батареєю, навіщо його брати в подорож, на природу чи ще кудись.  На жаль, в Макбуках батареї не вічні, хоча досить продуктивні. Тому лише заміна акумулятора на Macbook вирішить цю неприємність.

Що говорить про те, що погана батарея:

 • пристрій вимикається без увімкненого в розетку проводу;
 • Макбук вимикається після години роботи;
 • комп’ютер не повністю заряджається за тривалий час зарядки.

Одна, буває, що причиною поганої зарядки стає не батарея, а кабель чи роз’єм, куди підключається. Для цього потрібно скористатися іншим проводом, або звернутись до спеціалістів.

Заміна SSD-диска

Хочете помітно підвищити продуктивність та інші якості Вашого Макбука– замініть SSD-диск, який являє собою пристрій для запам’ятовування й зберігання інформації і вся інформація зберігається виключно на мікросхемах пам’яті. Новітній продукт SSD-диск має безліч переваг у порівнянні зі старішим HDD-накопичувачем:

Заміна підсвітки клавіатури

Темний екран Вашого MacBook, а також зображення, які можна роздивитися лише під кутом, говорить про необхідність заміни підсвітки екрану. Спеціалісти центру проведуть необхідні роботи для виправлення цієї несправності. У сервісному центрі Nestor’s охоче допоможуть повернути Вашому Макбуку відмінний зовнішній стан та хорошу працездатність.

Author avatar
Ноут Експерт
https://nestors.com.ua
Наш магазин почав свою роботу ще у 2010 році, за роки досвіду ми знаємо потреби своїх клієнтів і пропонуємо справді якісну техніку, за доступною ціною. Ми продаємо ноутбуки без «підводних камнів» і можемо запропонувати додаткову гарантію від магазину.
×
Виникли питання?
Отримайте пораду спеціаліста!
Консультація

  Для отримання консультації введіть свій номер телефону і наш менеджер Вам відразу зателефонує!